ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Podporujeme STONOšKU

Podporujeme STONOšKU fotografie

Klub STONOšKA sdružuje děti a mladé dospělé s jakýmkoliv typem zdravotního postižení a stará se o efektivní využití jejich volného času. Nejdůležitějším cílem Klubu STONOšKA je dodávat všem členům pocit sounáležitosti a uspokojit jejich potřeby.

Nyní ale jsou ve svízelné situaci a potřebují naši pomoc. Klub nachází své útočiště v pronajatých komerčních prostorách, které ale nesplňují podmínky bezbariérovosti. Povědomí o klubu roste a přibývají noví členové a tak jim ubývá možnost dopřávat svým členům jejich osobní prostor.

Nedostatek místa je ale jen jedním z důvodů, proč Klub STONOšKA potřebuje naši pomoc.

Nyní, s přibývajícím věkem nejen členů klubu, ale i jejich rodičů a sourozenců, vyvstal požadavek na rozšíření působnosti klubu. Přání rodičů jsou jasná - “Přejeme si, aby naše děti měly do budoucna bezpečné a stabilní místo pro život.”. A s tím by jim Klub STONOšKA chtěl pomoci. Vize je jasná, vybrat dostatek prostředků na to, aby se mohl koupit nový dům pro STONOšKU, kde by potom svým členům nabídli možnost dlouhodobějšího pobytu a odlehčili by tak jejich rodičům či sourozencům péči o ně.

Teď je řada na nás, abychom pomohli Klubu STONOšKA naplnit jejich vizi a rodičům dětí se zdravotním postižením pomohli odlehčit jejich náročnou práci při péči o ně.

Prosím pomozte Klubu STONOšKA přispěním byť i nízké částky, každá koruna se počítá.

Děkujeme.

Zpět na články

Ozvěte se nám

Jsme spolehlivý dodavatel pro váš projekt.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už máte krátký dotaz nebo potřebujete vypracovat cenovou nabídku.

Mám zájem
HAPER stavebniny Logo

Stavebniny HAPER

Prodej stavebního materiálu, půjčovna techniky

HLAVA - STAVBY Logo

HLAVA - STAVBY

Působíme na Moravě a v okolí Prahy.

© HAPER s.r.o. 2024 – Všechna práva vyhrazena